Úvod       Aktuality       Program        Muži        Mládež       Kontakty       Archív       Foto-video      Sponzoři      Diskuze       Odkazy

Děti a mládež

Soutěže dorostu
Soutěže žáků

Nábory dětí a mládeže do našeho klubu - bližší info zde

V pondělky a středy od 16:30 v hale Vítek, Hasičská 49, O. - Hrabůvka
Bližší info: Zdeněk Tomčal, mobil 731 847 830, email z.tomcal@seznam.cz

C tým / dorost
5. liga – okresní přebor mužů 2019/2020

Výsledky a tabulka

 
Zápasy C týmu/dorostu v okresním přeboru 2019/2020

Turnaj Termín Čas Utkání Hala Výsledek
1. So 19.10. 11:00 Vítkovice C/dorost – AC Čepo Pustkovec Varenská 0:0 (0:0)
1. 12:30 Vítkovice C/dorost – Toro Fifejdy 4:2 (2:1)
1. 13:30 Vítkovice C/dorost – Jiné Kafe Ostrava 3:1 (2:0)
Komentář
2. Ne 03.11. 16:30 Vítkovice C/dorost – FC Sampdoria Ostrava Varenská 2:4 (2:0
2. 17:00 Vítkovice C/dorost – Inter Ostrava 1:4 (1:2)
2. 18:30 Vítkovice C/dorost – New Design Ostrava 0:0 (0:0)
Komentář
3. Ne 10.11. 14:30 Vítkovice C/dorost – Zvěřaci Ostrava Varenská 1:1 (0:0)
3. 15:00 Vítkovice C/dorost – FC Bukanýři Ostrava 1:2 (0:1)
3. 16:30 Vítkovice C/dorost – Tig Tech Team Budišov n./B. 4:0 (1:0)
Komentář
4. Ne 30.11. 11:00 Vítkovice C/dorost – TDK Havířov Sareza 1:3 (0:1)
4. 12:30 Vítkovice C/dorost – FC Edison Ostrava 1:6 (0:2)
4. 13:30 Vítkovice C/dorost – Fortuna/Leopards Ostrava 5:5 (1:2)
Komentář
5. Ne 12.01. 15:30 Vítkovice C/dorost – Sokol Poruba Varenská 2:3 (1:1)
17:00 Vítkovice C/dorost – FC ComProMiS Ostrava 4:2 (1:0)
18:00 Vítkovice C/dorost – AC Derby Ostrava 2:1 (1:0)
Komentář
6. So 01.02. 11:00 Vítkovice C/dorost – AC Čepo Pustkovec Varenská
12:30 Vítkovice C/dorost – Toro Fifejdy
13:30 Vítkovice C/dorost – Jiné Kafe Ostrava

7. Ne 23.02. 14:30 Vítkovice C/dorost – FC Sampdoria Ostrava Varenská
15:00 Vítkovice C/dorost – Inter Ostrava
16:30 Vítkovice C/dorost – New Design Ostrava

8. Ne 08.03. 11:30 Vítkovice C/dorost – Zvěřaci Ostrava Sareza
12:00 Vítkovice C/dorost – FC Bukanýři Ostrava
13:30 Vítkovice C/dorost – Tig Tech Team Budišov n./B

Žáci

mladší (U13) + starší (U15)



Liftex Moravskoslezské futsalové ligy žáků U13 a U15 2019 / 2020

Sobota 7.12., 1.turnaj U13, Vítek, Ostrava Sobota 7.12., 1.turnaj U15, Vítek, Ostrava
09:00 KFV Roub – Akademie MFKV 11:1 11:30 KFV Roub – Akademie MFKV 2:0
09:25 Futsal Baník – Ferram Opava 3:5 11:55 Malé Hoštice – Ferram Opava 2:3
09:50 KFV Roub – Futsal Baník 7:1 12:20 KFV Roub – Malé Hoštice 2:2
10:15 Akademie MFKV – Ferram Opava 0:3 12:45 Akademie MFKV – Ferram Opava 0:5
10:40 KFV Roub – Ferram Opava 1:2 13:10 KFV Roub – Ferram Opava 4:5
11:05 Akademie MFKV – Futsal Baník 3:1 13:35 Akademie MFKV – Malé Hoštice 0:0
Komentář
Neděle 15.12., 2.turnaj U13, SC Dubina Neděle 15.12., 2.turnaj U15, SC Dubina
15:00 KFV Roub – Akademie MFKV 5:2 17:30 KFV Roub – Akademie MFKV 2:1
15:25 Futsal Baník – Ferram Opava 0:4 17:55 Malé Hoštice – Ferram Opava 2:1
15:50 KFV Roub – Ferram Opava 6:0 18:20 KFV Roub – Ferram Opava 0:4
16:15 Akademie MFKV – Futsal Baník 2:3 18:45 Akademie MFKV – Malé Hoštice 0:3
16:40 KFV Roub – Futsal Baník 4:1 19:10 KFV Roub – Malé Hoštice 0:1
17:05 Akademie MFKV – Ferram Opava 0:3 19:35 Akademie MFKV – Ferram Opava 2:0
Komentář
Neděle 22.12., 3.turnaj U13, Opava Neděle 22.12., 3.turnaj U15, Opava
09:00 Futsal Baník – Ferram Opava 1:2 11:30 Malé Hoštice – Ferram Opava 4:0
09:25 KFV Roub – Akademie MFKV 4:2 11:55 KFV Roub – Akademie MFKV 1:2
09:50 KFV Roub – Futsal Baník 8:1 12:20 KFV Roub – Malé Hoštice 2:5
10:15 Akademie MFKV – Ferram Opava 2:3 12:45 Akademie MFKV – Ferram Opava 3:4
10:40 KFV Roub – Ferram Opava 2:2 13:10 KFV Roub – Ferram Opava 2:2
11:05 Akademie MFKV – Futsal Baník 4:1 13:35 Akademie MFKV – Malé Hoštice 0:1
Komentář
Neděle 19.1., 4.turnaj U13, SC Dubina Neděle 19.1., 4.turnaj U15, SC Dubina
08:00 Akademie MFKV – Futsal Baník 10:30 Akademie MFKV – Malé Hoštice
08:25 KFV Roub – Ferram Opava 10:55 KFV Roub – Ferram Opava
08:50 KFV Roub – Futsal Baník 11:20 KFV Roub – Malé Hoštice
09:15 Akademie MFKV – Ferram Opava 11:45 Akademie MFKV – Ferram Opava
09:40 KFV Roub – Akademie MFKV 12:10 KFV Roub – Akademie MFKV
10:05 Futsal Baník – Ferram Opava 12:35 Malé Hoštice – Ferram Opava
 
Neděle 2.2., 5.turnaj U13, Opava Neděle 2.2., 5.turnaj U15, Opava
09:00 Akademie MFKV – Ferram Opava 11:30 Akademie MFKV – Ferram Opava
09:25 KFV Roub – Futsal Baník 11:55 KFV Roub – Malé Hoštice
09:50 KFV Roub – Ferram Opava 12:20 KFV Roub – Ferram Opava
10:15 Akademie MFKV – Futsal Baník 12:45 Akademie MFKV – Malé Hoštice
10:40 KFV Roub – Akademie MFKV 13:10 KFV Roub – Akademie MFKV
11:05 Futsal Baník – Ferram Opava 13:35 Malé Hoštice – Ferram Opava
 
Sobota 8.2., 6.turnaj U13, Vítek, Ostrava Sobota 8.2., 6.turnaj U15, Vítek, Ostrava
09:00 KFV Roub – Futsal Baník 11:30 KFV Roub – Malé Hoštice
09:25 Akademie MFKV – Ferram Opava 11:55 Akademie MFKV – Ferram Opava
09:50 KFV Roub – Akademie MFKV 12:20 KFV Roub – Akademie MFKV
10:15 Futsal Baník – Ferram Opava 12:45 Malé Hoštice – Ferram Opava
10:40 Akademie MFKV – Futsal Baník 13:10 Akademie MFKV – Malé Hoštice
11:05 KFV Roub – Ferram Opava 13:35 KFV Roub – Ferram Opava
 

Adresy sportovních hal:
Hala Vítek, Vítkovická střední průmyslová škola, Hasičská 42, Ostrava – Hrabůvka
Hala SC Dubina, Horní 287/81, Ostrava – Dubina
Hala SFC Opava, Lípová 105/2, Opava

Oficiální stránky soutěží v Moravskoslezském kraji:
https://futsal.fotbal.cz/futsal-subject/subjekt/113

Turnaje

27.10.2019 mladší žáci - SH Dubina, pořadatel Baník Ostrava futsal


KFV Roub - MFK 9:0 Müller 3, Zemánek 3, T. Valošek 2, Křižák
KFV Roub - Poruba 2:5 Dzurig, Holub
KFV Roub - Baník 11:1 T. Valošek 3, Müller 2, Křižák 2, Dzurig, Holub, Dzingel, Zemánek

Konečná tabulka turnaje:
1. 1.FC Poruba 3 3 0 0 18:2 9
2. KFV Roub Vítkovice 3 2 0 1 22:6 6
3. Baník Ostrava futsal 3 1 0 2 4:15 3
4. Akademie MFK Vítkovice 3 0 0 3 0:21 0
Info z turnaje


Všechna práva vyhrazena     2006-2015 © webmaster