Úvod       Aktuality       Program        Muži        Mládež       Kontakty       Archív       Foto-video      Sponzoři      Diskuze       Odkazy

Děti a mládež

Soutěže dorostu
Soutěže žáků

Nábory dětí a mládeže do našeho klubu - bližší info zde

V pondělky a středy od 16:30 v hale Vítek, Hasičská 49, O. - Hrabůvka
Bližší info: Zdeněk Tomčal, mobil 731 847 830, email z.tomcal@seznam.cz


Dorost
5. liga – okresní přebor 2018/19

Výsledky a tabulka

 
Zápasy týmu dorostu v okresním přeboru mužů OV+OP 2018/2019

Turnaj Termín Utkání Hala Výsledek
1. Neděle 04.11. 08:00 Vítkovice dorost – Sokol Poruba Varenská 0:1 (0:1)
09:00 Vítkovice dorost – FC Fortuna/Leopards Ostrava 3:1 (2:1)
10:00 Vítkovice dorost – AC Derby Ostrava 0:3 (0:1)
Komentář
2. Neděle 11.11. 11:00 Vítkovice dorost – Inter Ostrava Varenská 1:2 (1:1)
12:30 Vítkovice dorost – Vítkovice C 3:2 (1:1)
13:30 Vítkovice dorost – AC Čepo Pustkovec 5:1 (3:0)
Komentář
3. Sobota 15.12. 08:00 Vítkovice dorost – FC Bukanýři Ostrava Sareza 5:5 (0:0)
09:30 Vítkovice dorost – Zvěřaci Ostrava 1:1 (0:1)
10:30 Vítkovice dorost – FC Sampdoria Ostrava 0:5 (0:2)
Komentář
4. Neděle 06.01. 11:00 Vítkovice dorost – Jiné Kafe Ostrava Sareza 4:4 (2:2)
12:00 Vítkovice dorost – DTJ Vřesina 5:0k
13:00 Vítkovice dorost – Toro Fifejdy 2:4 (1:4)
Komentář
5. Sobota 12.01. 11:30 Vítkovice dorost – Static ComProMis Ostrava B Varenská 0:0 (0:0)
12:30 Vítkovice dorost – FC Edison Ostrava 5:5 (3:0)
13:00 Vítkovice dorost – FC NH Ostrav 1:6 (0:2)
Komentář
6. Neděle 03.02. 11:00 Vítkovice dorost – Sokol Poruba Sareza 3:1 (0:1)
12:00 Vítkovice dorost – FC Fortuna/Leopards Ostrava 1:5 (0:2)
13:00 Vítkovice dorost – AC Derby Ostrava 1:3 (1:2)
Komentář z 6. turnaje
7. Sobota 23.02. 08:00 Vítkovice dorost – Inter Ostrava Sareza 0:5 (0:2)
09:30 Vítkovice dorost – Vítkovice C 1:0 (1:0)
10:30 Vítkovice dorost – AC Čepo Pustkovec 2:1 (2:1)
Komentář ze 7. turnaje
8. Sobota 16.03. 08:00 Vítkovice dorost – FC Bukanýři Ostrava Sareza 0:3 (0:2)
09:30 Vítkovice dorost – Zvěřaci Ostrava 1:4 (1:0)
10:30 Vítkovice dorost – FC Sampdoria Ostrava 1:8 (0:5)
Komentář z 8. turnaje
9. Sobota 23.03. 14:00 Vítkovice dorost – Jiné Kafe Ostrava Varenská 1:1 (1:0)
15:00 Vítkovice dorost – DTJ Vřesina 5:0 k
16:00 Vítkovice dorost – Toro Fifejdy 2:3 (1:2)
Komentář z 9. turnaje
10. Sobota 30.03. 08:30 Vítkovice dorost – Static ComProMis Ostrava B Varenská 2:2 (2:0)
09:30 Vítkovice dorost – FC Edison Ostrava 1:1 (0:0)
10:00 Vítkovice dorost – FC NH Ostrava 1:6 (0:3)
Komentář z 10. turnaje

Žáci



klubová liga 2018/19

 
Zápasy týmů žáků klubu v klubové lize 2018/2019

Kolo Termín Utkání Hala Výsledek
1. Středa 28.11. 16:45 Vítkovice Blues – Vítkovice Whites Vítek 9:9 (7:3)
Komentář
1. Středa 5.12. 16:45 Vítkovice Reds – Vítkovice Green Vítek 8:6 (4:2)
Komentář
2. Středa 12.12. 16:45 Vítkovice Blues – Vítkovice Whites Vítek 10:13 (4:6)
Komentář
2. Středa 19.12. 16:45 Vítkovice Reds – Vítkovice Greens Vítek 9:5 (5:3)
Komentář
3. Středa 9.1. 16:45 Vítkovice Blues – Vítkovice Whites Vítek 9:10 (3:5)
Komentář
3. Středa 16.1. 16:45 Vítkovice Reds – Vítkovice Greens Vítek 8:10 (2:3)
Komentář
4. Středa 23.1. 16:45 Vítkovice Blues – Vítkovice Whites Vítek 4:9 (2:6)
Komentář
4. Středa 30.1. 16:45 Vítkovice Reds – Vítkovice Greens Vítek 5:4 (1:3)
Komentář

 
Vítkovice Bauer Cup 16.12.2018

Mladší žáci – 2.místo Výsledek
KFV Roub Vítkovice – MFK Vítkovice 5:1
KFV Roub Vítkovice – FC Baník Ostrava 8:3
KFV Roub Vítkovice – FC Odra Petřkovice 1:8
Starší žáci – 3.místo
KFV Roub Vítkovice – FC Odra Petřkovice 3:1
KFV Roub Vítkovice – FK Slavia Opava A 0:6
KFV Roub Vítkovice – FK Slavia Opava B 0:3
Komentář
 
Futsal Baník U12 Junior Cup 12.1.2019

Mladší žáci – 3.místo Výsledek
KFV Roub Vítkovice – FK SK Polanka 1:2
KFV Roub Vítkovice – MFK Vítkovice 12:0
KFV Roub Vítkovice – Futsal Baník Ostrava 5:0
KFV Roub Vítkovice – SK Ferram Opava 1:1
Komentář
 
1.turnaj okresní komise mládeže OV + OP 2.2.2019

Mladší žáci – 2.místo Výsledek
KFV Roub Vítkovice – SK Ferram Opava 1:3
KFV Roub Vítkovice – FC Odra Petřkovice 1:0
KFV Roub Vítkovice – 1.FC Poruba 1:1
KFV Roub Vítkovice – Toro Fifejdy 2:1
KFV Roub Vítkovice – Futsal Baník Ostrava 2:2
Starší žáci – 3.místo
KFV Roub Vítkovice – SK Ferram Opava 1:6
KFV Roub Vítkovice – FC Odra Petřkovice 5:3
KFV Roub Vítkovice – Toro Fifejdy 2:5
Komentář
 
Ferram Cup 2019, hráno 17.2. v Opavě

Mladší žáci – 2.místo Výsledek
KFV Roub Vítkovice – MFK Vítkovice 11:2
KFV Roub Vítkovice – SK Ferram Opava 0:2
KFV Roub Vítkovice – Futsal Baník Ostrava 7:1
Starší žáci – 4.místo
KFV Roub Vítkovice – SK Ferram Opava 0:2
KFV Roub Vítkovice – Spartak Budišov n./B. 1:4
KFV Roub Vítkovice – Sokol Kobeřice 4:2
Komentář
 
Turnaj MFK Vítkovice, hráno 10.3. 2019

Mladší žáci – 1.místo Výsledek
KFV Roub Vítkovice – SK Ferram Opava 1:1
KFV Roub Vítkovice – MFK Vítkovice 8:3
KFV Roub Vítkovice – Futsal Baník Ostrava 5:1
Komentář
 
Přátelské zápasy žáků

Termín Utkání Hala Výsledek
Pondělí 7.1.. 16:30 KFV Roub Vítkovice – FC Odra Petřkovice Vítek 3:4 (3:2)
Komentář
Pondělí 14.1. 16:30 KFV Roub Vítkovice – FC Odra Petřkovic Vítek 9:2 (4:0)
Komentář
Pátek 18.1. 15:45 KFV Roub Vítkovice – MFK Vítkovice Vítek 18:2 (7:1)
Komentář


Všechna práva vyhrazena     2006-2015 © webmaster