Úvod          Aktuality          Program           Muži           Mládež          Kontakty          Archív          Foto-video         Sponzoři         Odkazy

muži:

A tým: 2.liga
B tým: 4.liga – MS krajský přebor

A tým
2. liga

Kompletní info pro soupeře (adresa haly, kontakty, barva dresů a jiné)

Všechny výsledky a tabulka

                     
Rozlosování 2.ligy – východ 2020/2021



Kolo Termín Utkání Hala Výsledek
1. Pá 16.10. 20:30 Tango Hodonín – Vítkovice TEZA Hodonín
2. Pá 23.10. 20:00 Gamaspol Jeseník – Vítkovice MSH Jeseník
3. Pá 30.10. 20:20 Vítkovice – Baník Ostrava SAREZA Ostrava
4. Pá 13.11. 20:30 ASM Dolní Loučky – Vítkovice MSH Modřice, Benešova
5. Pá 20.11. 20:20 Vítkovice – SK Amor Vyškov SAREZA Ostrava
6. Pá 27.11. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto – Vítkovice DM Vysoké Mýto
7. Pá 4.12. 20:20 Vítkovice – SKUP Olomouc SAREZA Ostrava
8. Pá 11.12. 20:20 Vítkovice – Gamaspol Jeseník SAREZA Ostrava
9. ? 18.-20.12.? Baník Ostrava – Vítkovice ???
10. Pá 8.1. 20:20 Vítkovice – Tango Hodonín SAREZA Ostrava
11. Pá 15.1. 20:20 Vítkovice – ASM Dolní Loučky SAREZA Ostrava
12. So 23.1. 19:00 SK Amor Vyškov – Vítkovice ZŠ Vyškov, Purkyňova
13. Pá 29.1. 20:20 Vítkovice – Nejzbach Vysoké Mýto SAREZA Ostrava
14. Pá 5.2. 20:00 SKUP Olomouc – Vítkovice SH UP Olomouc

B tým
4. liga – MS krajský přebor 2019/2020

Výsledky a tabulka
https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/113?competitionId=O1A

 
Zápasy B týmu v MS krajském přeboru 2019/2020

Turnaj Termín Utkání Hala Výsledek
1. 13:50 so 02.11. Vítkovice B – FC Smíšené Fulnek Bílovec 1:6 (0:3)
14:40 Vítkovice B – LW Malibu Ostrava 6:2 (3:0)
Komentář
2. 08:00 ne 17.11. Vítkovice B – Beach Boys Odry B Varenská 6:0 (4:0)
09:40 Vítkovice B – 1.FSC Callibrum Frýdek - Místek 4:7 (2:3)
Komentář
3. 13:00 ne 08.12 Vítkovice B – Static ComProMis Ostrava Varenská 1:1 (0:0)
14:40 Vítkovice B – Shooters Bolatice 9:6 (5:4)
Komentář
4. 13:00 so 21.12. Vítkovice B – FC NH Ostrav Bílovec 1:5 (0:2)
14:40 Vítkovice B – FC Mroki Ostrava 5:4 (1:4)
Komentář
5. 08:50 ne 05.01. Vítkovice B – FC Smíšené Fulnek Bílovec 0:3 (0:0)
09:40 Vítkovice B – LW Malibu Ostrava 4:7 (1:1)
Komentář
6. 10:30 so 25.1. Vítkovice B – Beach Boys Odry B Bílovec 0:3 (0:1)
12:10 Vítkovice B – 1.FSC Callibrum Frýdek - Místek 3:9 (2:4)
Komentář
7. 08:00 ne 2.2. Vítkovice B – Static ComProMis Ostrava Sareza 3:1 (2:0)
9:40 Vítkovice B – Shooters Bolatice 2:5 (0:2)
Komentář
8. 08:00 ne 16.2. Vítkovice B – FC NH Ostrava Sareza 2:4 (0:1)
09:40 Vítkovice B – FC Mroki Ostrava 8:3 (5:2)
Komentář
Play out
9. 8:50 ne 1.3. Vítkovice B – FC ComProMis Ostrava Sareza 6:2 (1:0)
10:30 Vítkovice B – FC Mroki Ostrava 8:5 (6:0)
Komentář




Všechna práva vyhrazena     2006-2015 © webmaster