Úvod       Aktuality       Program        Muži        Mládež       Kontakty       Archív       Foto-video      Sponzoři      Diskuze       Odkazy

muži:

A tým: 3.liga – divize F
B tým: 4.liga – MS krajský přebor
C tým: 5.liga – okresní přebor

A tým
3. liga – Divize F 2018/2019

Kompletní info pro soupeře (adresa haly, kontakty, barva dresů a jiné)

Všechny výsledky a tabulka

                                   
Rozlosování 3.ligy – Divize F 2018/2019

A) základní část

Kolo Termín Utkání Hala Výsledek
1. Pátek 2.11. 20:15 Vítkovice – Top Dogs Nový Jičín Ostrava, Sareza 8:2 (5:1)
Komentář
2. Neděle 11.11. 19:15 Vítkovice – FC Jokerit Kopřivnice Ostrava, Sareza 5:1 (1:1)
Komentář
3. Neděle 18.11. 18:15 Amatér Komárovice – Vítkovice Hustopeče n./B. 4:5 (3:4)
Komentář
4. Pátek 23.11. 20:15 Vítkovice – FC Oskarol Orlová Ostrava, Sareza 4:3 (1:0)
Komentář
5. Neděle 2.12. 14:00 AC Gamaspol Jeseník B – Vítkovice Jeseník 2:0 (1:0)
Komentář
6. Pátek 7.12. 20:15 Vítkovice – SK Krmelín Ostrava, Sareza 3:2 (1:1)
Komentář
7. Sobota 15.12. 17:00 1.FC Tornádo Nový Jičín – Vítkovic Nový Jičín, ABC 2:9 (0:5)
Komentář
8. Pátek 21.12. 20:15 Vítkovice – G.T. Trojanovic Ostrava, Sareza 1:7 (1:2)
Komentář
9. Sobota 5.1. 18:00 Beach Boys Odry - Vítkovice Odry 7:6 (4:3)
Komentář
10. Pátek 11.1. 20:15 Vítkovice – FU Kopřivnice Ostrava, Sareza 6:2 (4:2)
Komentář
11. Pátek 18.1. 20:15 R.T. Hukvaldy – Vítkovice Brušperk 1:4 (1:4)
Komentář
 
B) play off

Čtvrtfinále – 1.zápas

  Sobota 26.1. 20:15 Vítkovice – Amatér Komárovic Sareza 8:3 (3:1)
Komentář
Čtvrtfinále – 2.zápas

  Sobota 2.2. 19:15 Amatér Komárovice - Vítkovice Hustopeče n./B. 5:6 p.
(5:5,1:2)
Komentář
semifinále 1.zápas

  Pátek 15.2. 20:15 Vítkovice – Jokerit Kopřivnice Sareza 2:1 (1:0)
Komentář
semifinále 2.zápas

  Pátek 22.2. 20:20 Jokerit Kopřivnice Kopřivnice 4:2 (2:2)
Komentář
semifinále 3.zápas

  Neděle 3.3. 20:30 Jokerit Kopřivnice Sareza 1:4 (1:0)
Komentář
Pohár KF FAČR

Osmifinále krejské části
Pátek 15.3. 18:30 FC Smíšené Fulnek - Vítkovice Bílovec 7:2 (2:2)
Komentář

B tým
4. liga – MS krajský přebor 2018/2019

Výsledky a tabulka
https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/113?competitionId=O1A

 
Zápasy B týmu v MS krajském přeboru 2018/2019

Turnaj Termín Utkání Hala Výsledek
1. 13:50 so 10.11. Vítkovice B – FC Smíšené Fulnek Bílovec 5:0 (1:0)
14:40 Vítkovice B – LW Malibu Ostrava 9:4 (3:2)
Komentář
2. 08:00 ne 18.11. Vítkovice B – Beach Boys Odry B Varenská 3:4 (0:1)
09:40 Vítkovice B – AFC Medvědi Malé Hoštice 4:9 (1:5)
Komentář
3. 13:00 so 01.12 Vítkovice B – Static ComProMis Ostrava Sareza 6:1 (3:0)
14:40 Vítkovice B – Shooters Bolatice 13:3 (4:1)
Komentář
4. 13:00 so 08.12. Vítkovice B – FC Globtec Ostrava Sareza 4:2 (1:1)
14:40 Vítkovice B – FC Mroki Ostrava 4:1 (1:1)
Komentář
5. 08:50 So 22.12. Vítkovice B – FC Smíšené Fulnek Bílovec 1:4 (0:0)
09:40 Vítkovice B – LW Malibu Ostrava 7:2 (3:0)
Komentář
6. 10:30 So 05.01. Vítkovice B – Beach Boys Odry B Bílovec 3:1 (1:0)
12:10 Vítkovice B – AFC Medvědi Malé Hoštice 6:4 (4:2)
Komentář
7. 08:00 Ne 13.01. Vítkovice B – Static ComProMis Ostrava Varenská 3:3 (1:2)
Vítkovice B – Shooters Bolatice 3:5 (1:2)
Komentář
8. 08:00 so 02.02. Vítkovice B – FC Globtec Ostrava Bílovec 5:1 (5:0)
09:40 Vítkovice B – FC Mroki Ostrava 10:0 (4:0)
Komentář
9. 10:30 so 16.02. Vítkovice B – LW Malibu Ostrava Sareza 9:7 (5:1)
nadstavba 11:20 Vítkovice B – FC Shooters Bolatice 5:5 (2:2)
Komentář
10. 08:50 Ne 24.02. Vítkovice B – FC Smíšené Fulnek Bílovec 1:5 (1:1)
nadstavba 11:20 Vítkovice B – AFC Medvědi Malé Hoštice 7:11 (3:7)
Komentář

C tým
5. liga – okresní přebor 2018/19

Výsledky a tabulka
https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/119?competitionId=O1A

 
Zápasy C týmu v okresním přeboru 2018/19

Turnaj Termín Utkání Hala Výsledek
1. Sobota 27.10. 11:30 Vítkovice C – Static ComProMis Ostrav Varenská 2:2 (1:1)
12:00 Vítkovice C – FC Toro Fifejdy 1:2 (1:1)
13:30 Vítkovice C – FC Sampdoria Ostrava 2:5 (1:0)
Komentář z 1. turnaje
2. Neděle 11.11. 11:30 Vítkovice C – AC Čepo Pustkovec Varenská 5:1 (3:0)
12:30 Vítkovice C – Vítkovice dorost/U21 2:3 (1:1)
13:00 Vítkovice C – Inter Ostrava 0:3 (0:0)
Komentář z 2. turnaje
3. Sobota 15.12. 11:00 Vítkovice C – FC Edison Ostrava Sareza 1:5 (0:3)
12:00 Vítkovice C – Jiné Kafe Ostrava 5:1 (1:1)
13:00 Vítkovice C – AC Derby/Man Ostrava 3:2 (2:1)
Komentář ze 3. turnaje
4. Sobota 5.1. 08:30 Vítkovice C – Zvěřaci Ostrava Sareza 2:6 (2:0)
4. 09:00 Vítkovice C – FC NH Ostrava 1:5 (1:3)
10:30 Vítkovice C – Sokol Poruba 2:4 (2:1)
Komentář ze 4. turnaje
5. Sobota 12.1. 14:30 Vítkovice C – Fortuna/Leopards Ostrava Varenská 6:2 (2:2)
15:30 Vítkovice C – FC Bukanýři Ostrava 2:0 (0:0)
16:00 Vítkovice C – DTJ Vřesina 5:0k
Komentář z 5. turnaje
6. Sobota 9.2. 08:30 Vítkovice C – Static ComProMis Ostrava Sareza 3:1 (0:1)
09:00 Vítkovice C – FC Toro Fifejdy 5:4 (4:1)
10:30 Vítkovice C – FC Sampdoria Ostrava 3:2 (2:1)
Komentář z 6. turnaje
7. Sobota 23.2. 08:30 Vítkovice C – AC Čepo Pustkovec Sareza 2:2 (1:1)
09:30 Vítkovice C – Vítkovice dorost/U21 0:1 (0:1)
10:00 Vítkovice C – Inter Ostrava 1:6 (1:2)
Komentář ze 7. turnaje
8. Sobota 2.3. 15:00 Vítkovice C – FC Edison Ostrava Varenská 4:7 (3:3)
16:00 Vítkovice C – Jiné kafe Ostrava 4:1 (1:1)
17:00 Vítkovice C – AC Derby/Man Ostrava 1:2 (1:0)
Komentář z 8. turnaje
9. Sobota 23.3. 11:30 Vítkovice C – Zvěřaci Ostrava Varenská 3:4 (2:4)
12:00 Vítkovice C – FC NH Ostrava 0:10 (0:3)
13:30 Vítkovice C – Sokol Poruba 1:1 (0:0)
Komentář z 9. turnaje
10. Sobota 30.3. 14:30 Vítkovice C – Fortuna/Leopards Ostrava Varenská 2:4 (1:1)
15:30 Vítkovice C – FC Bukanýři Ostrava 4:3 (0:0)
16:00 Vítkovice C – DTJ Vřesina 5:0 k.
Komentář z 10. turnaje




Všechna práva vyhrazena     2006-2015 © webmaster