Úvod          Aktuality          Program           Muži           Mládež          Kontakty          Archív          Foto-video         Sponzoři         Odkazy

Vítejte na stránkách sportovního klubu futsalu
KFV ROUB VÍTKOVICE

Projekt: „Sportovní činnost KFV Roub Vítkovice, z.s. v roce 2020“
je realizován s finanční podporou Moravskoslezského kraje.
Projekt: “Celoroční činnost futsalového klubu KFV Roub Vítkovice v oblasti dětí a mládeže
v roce 2020“je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy

   Nejbližší akce klubu   

Nábory dětí a mládeže do našeho klubu pondělky 17:00, středy 16:30 – bližší info zde

Kontakt: Zdeněk Tomčal, mobil 731 847 830, email z.tomcal@seznam.cz

Pá. 25.09. 20:00 DIMAKO – skupina A, 1.turnaj, hala Sareza, Ostrava - Přívoz
So. 26.09. 09:00 DIMAKO – skupina B, 1.turnaj, hala Vítek, Ostrava – Hrabůvka
Pá. 02.10. 20:00 DIMAKO – skupina A, 2.turnaj, hala Sareza, Ostrava – Přívoz
So. 03.10. 09:00 DIMAKO – skupina B, 2.turnaj, hala Vítek, Ostrava – Hrabůvka
Pá. 09.10. 20:00 DIMAKO – finálová skupina, hala Sareza, Ostrava – Přívoz
So. 10.10. 09:00 DIMAKO – o další umístění, hala Vítek, Ostrava – Hrabůvka
Pá. 16.10. 20:30 A tým předehrávka 3.kola 2.ligy: Tango Hodonín - Vítkovice
Pá. 23.10. 20:00 A tým 1.kolo 2.ligy: Gamaspol Jeseník – Vítkovice
Pá. 30.10. 20:20 A tým 2.kolo 2.ligy: Vítkovice – Baník Ostrava, hala Sareza, Přívoz
















Další informace:

Tréninky:

  • Halové tréninky týmů klubu probíhají od září do května v pondělky a středy v hale Vítek v Ostravě – Hrabůvce a v pátky v hale Sareza v Ostravě – Přívoze. Venkovní tréninky týmů klubu probíhají od června do srpna každou středu od 16:30 do 18:00 na hřišti s umělým povrchem v areálu Don Bosco v Ostravě 1.
  • Halu Vítek najdete v Ostravě – Hrabůvce, Hasičská 49 (je v objektu Vítkovické střední průmyslové školy, hlavní vchod je z ulice Provaznické, vedle bazénu)
  • Přesný rozpis tréninků sledujte v rubrice program, případné změny a doplňky budou oznámeny vždy včas vedením klubu v diskusi

Historie našeho klubu: podrobněji v archívu

  • 1986 - podzim - založení klubu na ustavující schůzce v Restauraci U Stadionu,
    tzv. Roub
  • 1987 - 2.B ostravská liga, 14. místo z 19-ti týmů
  • 1988 - 2. ostravská liga, 15. místo z 20-ti týmů
  • 1989 - 2.B ostravská liga, 12. místo z 18-ti týmů
  • 1990 - 2.B ostravská liga, 10. místo z 16-ti týmů
  • 1991 - 2.A ostravská liga, 6. místo z 12-ti týmů
  • 1992 - 2. ostravská liga, 4. místo z 16-ti týmů a postup!

  • Do roku 1992 hráno na škváře, hřiště Baník Petr Bezruč.
    Od roku 1993 se futsalové soutěže hrají pod střechou ve sportovních halách.

  • 1993 - 1. ostravská liga, 6. místo z 16-ti týmů a postup z kvalifikace!!!
  • 1994 - krajská liga, 10. místo z 16-ti týmů
  • 1995 - A tým: krajská liga, 14. místo z 16-ti týmů a sestup
               B tým: okresní liga Ostravy skupina B, 9. místo ze 13-ti týmů
  • 1996 - okresní liga Ostravy skupina C, 7. místo z 12-ti týmů
  • 1997 - okresní liga Ostravy skupina B, 6. místo ze 14-ti týmů
  • 1998 - okresní liga Ostravy skupina A, 1. místo a postup z kvalifikace
  • 1999 - A tým: 3. liga - divize G, 6. místo ze 14-ti týmů
               B tým: 2. okresní liga skupina B, 3. místo z 11-ti týmů
  • 2000 - A tým: 3. liga - divize G, 11. místo z 15-ti týmů
               B tým: 1. třída Ostravy, 1. místo z 16-ti týmů a postup!
               C tým: 2. třída Ostravy skupina A, 2. místo z 10-ti týmů a postup!
  • 2001 - A tým: 3. liga - divize G, 15. místo z 16-ti týmů a sestup
               B tým: okresní přebor Ostravy, 6. místo z 16-ti týmů a postup z kvalifikace
               (A tým se tak udržel v divizi G)
               C tým: 1. třída Ostravy, 8. místo z 16-ti týmů
  • 2002 - A tým: 3. liga - divize G, 7. místo z 16-ti týmů
               B tým: okresní přebor Ostravy, 7. místo z 16-ti týmů
               C tým: 1. třída Ostravy, 8. místo z 16-ti týmů
  • 2003 - A tým: 3. liga - divize G, 9. místo z 16-ti týmů
               B tým: okresní liga Ostravy, 12. místo z 15-ti týmů
               C tým: 1. třída Ostravy, 8. místo z 16-ti týmů
  • 2004 - A tým: 3. liga - divize F, 8. místo z 10-ti týmů
               (od této sezony se hraje jednozápasově doma - venku)
               B tým: okresní přebor Ostravy, 15. místo z 16-ti týmů a sestup
               C tým: 1. třída Ostravy, 8. místo z 16-ti týmů
  • 2005 - A tým: 3. liga - divize F, 7. místo z 11-ti týmů
               B tým: 1. třída Ostravy, 1. místo z 15-ti týmů a postup!
  • 2006 - A tým: 3. liga - divize F, 11. místo z 11-ti týmů
               B tým: okresní přebor Ostravy, 14. místo z 15-ti týmů a sestup!
               C tým: 2. třída Ostravy, 12. místo z 15-ti týmů
               (za C tým hráli jen dorostenci)
  • 2007 - A tým: 3. liga - divize F, 11. místo ze 13-ti týmů
               B tým: 1. třída Ostravy, 3. místo z 16-ti týmů a postup
               U-16: 1. celostátní liga juniorů, 8. místo z 8-mi týmů
               U-18: 1. celostátní liga juniorů, 4. místo z 8-mi týmů
  • 2008 - A tým: 3. liga - divize F, 11. místo ze 13-ti týmů
               B tým: okresní přebor, 13. místo ze 16-ti týmů
               C tým: 2. třída Ostravy, 4. místo ze 13-ti týmů
               U-16: 1. celostátní liga juniorů, 7. místo z 8-mi týmů
               U-18: 1. celostátní liga juniorů, 7. místo z 8-mi týmů
  • 2009 - A tým: 4.liga MS krajský přebor, 12.místo z 16-ti týmů
               B tým: 1.třída Ostravy, 15.místo z 16-ti týmů
               C tým: 2.třída Ostravy, 9.místo z 16-ti týmů
               U-16: 1.celostátní liga juniorů, 8. místo z 8-mi týmů
               U-18: 1.celostátní liga juniorů, 8. místo z 8-mi týmů
  • 2010 - A tým: 4.liga MS krajský přebor, 11.místo z 16-ti týmů
               B tým: 1.třída Ostravy, 8.místo z 16-ti týmů
               C tým: 2.třída Ostravy, 4.místo z 16-ti týmů
               U-16: 1.celostátní liga juniorů, 8. místo z 8-mi týmů
               U-18: 1.celostátní liga juniorů, 7. místo z 8-mi týmů
  • 2011 - A tým: 4.liga MS krajský přebor, 4.místo z 16-ti týmů
               B tým: 1.třída Ostravy, 4.místo z 16-ti týmů a postup
               C tým: 2.třída Ostravy, 3.místo z 16-ti týmů a postup
               U-16: 1.celostátní liga juniorů, 8. místo z 8-mi týmů
               U-18: 1.celostátní liga juniorů, 8. místo z 8-mi týmů
  • 2012 - A tým: 4.soutěž - MS krajský přebor, 5.místo z 16-ti týmů
               B tým: 5.soutěž - okresní přebor, 1.místo z 16-ti týmů
               C tým: 6.soutěž - 1.okresní třída, 13.místo z 16-ti týmů
               Dorost: 8.soutěž - 3.okresní třída, 4.místo z 11-ti týmů
  • 2013 - A tým: 3.soutěž – Divize F, 4.místo z 10-ti týmů
               B tým: 4.soutěž – MS krajský přebor, 7.místo z 12-ti týmů
               C tým: 6.soutěž – 1.okresní třída, 10.místo z 16-ti týmů
               Dorost: 7.soutěž – 2.okresní třída, 9.místo z 9-ti týmů
  • 2014 - A tým: 2.soutěž – 2.liga, 2.místo z 10-ti týmů
               B tým: 4.soutěž – MS krajský přebor, 5.místo z 12-ti týmů
               C tým: 6.soutěž – 1.okresní třída, 7.místo z 16-ti týmů
               Dorost: 7.soutěž – 2.okresní třída, 10.místo z 15-ti týmů
  • 2015 - A tým: 2.soutěž – 2.liga, 6.místo z 10-ti týmů
               B tým: 4.soutěž – MS krajský přebor, 2.místo z 12-ti týmů
               C tým: 6.soutěž – 1.okresní třída, 4.místo z 16-ti týmů
               Dorost: 7.soutěž – 2.okresní třída, 11.místo z 11-ti týmů
  • 2016 - A tým: 2.soutěž – 2.liga, 6.místo z 12-ti týmů
               B tým: 4.soutěž – MS krajský přebor, 10.místo ze 13-ti týmů
               C tým: 5.soutěž – okresní přebor, 11.místo z 16-ti týmů
               Dorost: 7.soutěž – 2.okresní třída, 5.místo z 8 týmů
  • 2017 - A tým: 3.soutěž – divize F, 6.místo z 11-ti týmů
               B tým: 5.soutěž – okresní přebor, 3.místo z 16-ti týmů
               Dorost A: 6.soutěž – 1.okresní třída, 6.místo z 16-ti týmů
               Dorost B: 7.soutěž – 2.okresní třída, 8.místo z 9-ti týmů
  • 2018 - A tým: 3.soutěž – divize F, 10.místo ze 14-ti týmů
               B tým: 4.soutěž – MS krajský přebor, 8.místo z 8 týmů
               C tým: 5.soutěž – okresní přebor, 11.místo ze 13-ti týmů
               Dorost: 6.soutěž – 1.okresní třída, 13.místo ze 16-ti týmů
  • 2019 - A tým: 3.soutěž – divize F, 3.místo ze 12-ti týmů
               B tým: 4.soutěž – MS krajský přebor, 2.místo z 9-ti týmů
               C tým: 5.soutěž – okresní přebor, 10.místo z 15-ti týmů
               Dorost: 5.soutěž – okresní přebor, 12.místo z 15-ti týmů
  • 2020 - A tým: 3.soutěž – divize F, 6.místo z 12 týmů
               B tým: 4.soutěž – MS krajský přebor, 6.místo z 9 týmů
               C/dorost: 5.soutěž – okresní přebor, 10.místo z 16 týmů
               Žáci U15: Moravskoslezská futsalová liga, 3.místo ze 4 týmů
               Žáci U13: Moravskoslezská futsalová liga, 1.místo ze 4 týmů
                                a 3.místo na Mistrovství České republiky


Všechna práva vyhrazena     2006-2015 © webmaster